Phits Tabanliklar

Geleceğin Teknolojisi

Patentli D3D EVA malzemeleri ve SLS 3D print teknolojisinin mükemmel kombinasyonu ile ortaya çıkan Phits Tabanlıklar ile geleceğin teknolojisini dünyayla beraber Türkiye’de AFM ile yakalayın.

Kusursuz

En detaylı tasarım, en hassas(0.01) SLS 3D Print

Detaylı

Phits Tabanlıklar vücut ağırlığı, günlük aktivite, spor ve basma bozukluklarından oluşan ayak fonksiyonlarına göre bilimsel standartlara en uygun şekilde sistem tarafından dizayn edilir.

Performans

Her spor branşı bir diğerinden farklı özellikler taşır, bu nedenle phits tabanlıklar maksimum performans sağlamak için spor branşlarına özgü olarak dizayn edilir.

Sağlam

PHITS tabanlıkların sls 3d print kısmı kırılmaz, eğilmez ve deforme olmaz, bu yapısı sayesinde sadece D3D patentli eva malzemesinin bulunduğu üst parça değişimiyle uzun yıllar boyu kullanım ömrü sağlar.

Phits Tabanlıklar

Dinamik Fonksiyonel Kişiye Özel Tabanlıklar olup ayağın yapısını gerektiği kadar destekleyip ayağın normal fonksiyonlarını yapmasına yardımcı olurken aşırılıkları engelleyen medikal ortapedik tabanlıklardır. Böylece kişiye özel tabanlık kullanım süresince ayak fonksiyonu ile ilgili önemli kasların gelişimini sağlayarak ayağın doğru şekillenmesine de katkıda bulunurlar. Bu nedenle süre kısıtlaması olmadan kullanılabilirler.

*Phits kişiye özel tabanlıklar, footscan® sistemine entegre Phits tabanlık tasarım yazılımı tarafından ayak tabanı 10 anatomik bölgesinden alınan dinamik ölçüm verileri kullanılarak otomatik olarak tasarlanır ve Lazer 3D (SLS 3D) yazıcı tarafından alt basımı yapılır. Basım işlemi Belçika’da bulunan ve Materialize şirketine ait olan Avrupa’nın en büyük 3D Print merkezinde yapılmaktadır.
Phits ortapedik medikal  tabanlıklar, dinamik ayak taban basınç verileri kullanılarak tasarımlanıp Lazer 3D (SLS 3D) yazıcı tarafından basımı yapılan dünyadaki ilk ve tek ortapedik tabanlıktır. Ayrıca bu tabanlıklar, dünyanın en hafif ve en teknolojik tabanlıkları olmalarının yanı sıra ideal verimliliğe, üstün sağlamlığa, olağanüstü dayanıklılığa sahiptir.
Erişkinler ve özellikle de üst düzey sporcular için çok uygundur.

*Phits Konfor ve Günlük Kullanım Tabanlıkları Phits™  tabanlıklar, kişinin dinamik yürüyüş analizine göre daha da özelleştirilebilen 3 tip seçenek sunar.
“3 tabanlık çeşidi (Dar, Rahat, Geniş) (mdltd.com.tr sayfasından)”

*Phits Spor Tabanlıkları Phits tabanlıklar spora özgü geniş bir seçim olanağı sağlar. 3D baskılı kısım sporcunun dinamik basınç ölçümünü temel alır ve özel ayakkabı tipine uyarlanır. Önerilen üst kaplama herhangi bir spor aktivitesi için uygundur. Phits’in kayak ve bisiklet tabanlıkları tam uzunlukta basılır. Bu da ayağın ön kısmının basınç transferini ideal yapabilmesini sağlar.
“5 tabanlık çeşidi (Koşu, Futbol, Golf, Kayak, Bisiklet) (mdltd.com.tr sayfasından)”

*Phits Tabanlıkların üst kaplama malzemesi D3D-EVA olup sertliği ve kalınlığı sistem yazılım tarafından otomatik olarak belirlenir (vücut ağırlığı, aktivite, spor branşı ve sağlık problemlerine göre).

*Phits Kişiye Özel Tabanlıklar, Avrupa Birliği sağlık şartlarına uygunluğu belgelidir. Herhangi bir sağlığa zararlı kimyasallar ve kanserojen maddeler içermedikleri için sağlıklıdır. Ayrıca su geçirmez ve nem barındırmazlar. Böylece de bakteri ve mantar gibi zararlı mikro organizma üreme ortamı yaratmadıkları için de hijyeniktir.

*footscan® sistem ve tabanlıkların faydalı olduğu bilimsel olarak kanıtlanmış ve en prestijli bilimsel dergilerde yayınlanmıştır.
—  

Dergiye Git