D3D Tabanlıklar

Kişiselleştirilmiş Destekler

Hareket etme şeklinize %100 uyum sağlayan ve rahatınız için özel olarak tasarlandı

En Uygun Sertlik (SHORE)

Shore uluslararası sertlik derecesi birimidir. Tabanlığın shore derecesi aktivite,spor,kilo ve sağlık durumlarına göre sistem tarafından bilimsel standartlara en uygun şekilde belirlenir.

Dayanıklı

D3D patentli EVA malzemeler üstün teknoloji ile yüksek ısı ve basınçta şekillendirilen sağlam yapısıyla son derece dayanıklı olup uzun süre kullanım ömrü sağlar.

Onaylı ve Belgeli

D3D tabanlıklar su geçirmez ve nem barındırmaz. Bu nedenle bakteri ve mantar gibi zararlı mikro organizma üreme ortamı yaratmadıkları için de hijyeniktir. PFI Germany (Testing and Research Institute Pirmasen) tarafından test edilmiş ve Avrupa Birliği sağlık kalite standartlarına uygunluğu belgelidir. Sağlık Bakanlığı UTS sistemine kayıtlıdır.

Dinamik Fonksiyonel kişiye özel Tabanlıklar olup ayağın yapısını gerektiği kadar destekleyip ayağın normal fonksiyonlarını yapmasına yardımcı olurken aşırılıkları engelleyen ortapedik medikal tabanlıklardır. Böylece tabanlık kullanım süresince ayak fonksiyonu ile ilgili önemli kasların gelişimini sağlayarak ayağın doğru şekillenmesine de katkıda bulunurlar. Bu nedenle süre kısıtlaması olmadan kullanılabilirler.

D3D kişiye özel tabanlıklar, footscan® sistemine entegre D3D ortapedik tabanlık tasarım yazılımı tarafından ayak tabanı 10 anatomik bölgesinden alınan dinamik ölçüm verileri kullanılarak otomatik olarak tasarlanır ve yine yazılım tarafından bu tasarıma en uygun olan D3D kişiye özel tabanlığı önerilir. Çocuk, erişkin ve özellikle de sporcu kullanımı için çok uygundur.

D3D kişiye özel ayak tabanlıklar, Avrupa Birliği sağlık şartlarına uygunluğu belgelidir. Herhangi bir sağlığa zararlı kimyasallar ve kanserojen maddeler içermedikleri için sağlıklıdır. Ayrıca su geçirmez ve nem barındırmazlar. Böylece de bakteri ve mantar gibi zararlı mikro organizma üreme ortamı yaratmadıkları için de hijyeniktir.

D3D Tabanlıkların sertliği ve kalınlığı sistem yazılımı tarafından otomatik olarak belirlenir (vücut ağırlığı, aktivite, spor branşı, diyabet ve diğer sağlık problemlerine göre). *D3D ortapedik medikal tabanlıkların faydalı olduğu bilimsel olarak kanıtlanmış ve en prestijli bilimsel dergilerde yayınlanmıştır.