Standart Hizmetlerimiz

1 - DİNAMİK ÖLÇÜM

D3D ve Phits tabanlık tasarımına yönelik ayağınızın fonksiyonu ve dinamik yapısının ölçümlerini, 10 metre uzunluğundaki özel yürüme parkurumuza yerleştirilmiş 2 metre uzunluğundaki yüksek teknolojik (16840 sensör / 500 Hz) footscan® dinamik ayak taban basınç ölçüm sistemi (Pedobarografi) ile kinetik olarak yapıyoruz. Aynı zamanda iki kameralı hareket yakalama sistemi ile de bu ölçümü kinematik olarak takip ediyoruz.

2 - ANALİZ ve TASARIM

footscan® analiz yazılımı otomatik olarak ayağınızın dinamik (yürüyüş, koşu, özel hareket) ölçüm verilerini detaylı olarak analiz etmektedir. Sisteme entegre D3D ve Phits tabanlık tasarım yazılımları ise ayak tabanı 10 anatomik bölgesinden alınan dinamik ölçüm verilerini kullanarak ayağınızın dinamik yapısı ve fonksiyonlarına göre D3D ve Phits tabanlıkların tasarımlarını otomatik olarak yapmaktadır.

Static
Static
Balance
Balance
Balance
Balance
Dynamic - 3D
Dynamic - 3D
Dynamic - Impulse
Dynamic - Impulse
Dynamic - Probes
Dynamic - Probes
Dynamic - Risk Analysis
Dynamic - Risk Analysis
Compare
Compare
Instant Report
Instant Report
Phits Design Module
Phits Design Module

3-DİNAMİK FONKSİYONEL TABANLIK

Tasarıma göre size en uygun D3D veya Phits footscan® teknolojisi tabanlığınızı, ayağınıza ve ayakkabınıza uygunluğu tekrar test edilerek merkezimizde teslim ediyoruz. İstek olması halinde tabanlıklarınızı kargo ile adresinize gönderiyoruz.

BU STANDAR HİZMETİMİZ, TABANLIK SİPARİŞİ DURUMUNDA ÜCRETSİZ VERİLMEKTEDİR. KONTROLLER; ERİŞKİNLER İÇİN İLK SENE ÜCRETSİZ YAPILIRKEN, ÇOCUKLAR İÇİN İSE SENEDE BİR DEFA OLMAK ÜZERE 15 YAŞINA KADAR ÜCRETSİZ YAPILMAKTADIR.